Purestyle.pl ma już 3 lata! Top 7 najciekawszych artykułów ostatniego roku oraz zupełnie nowy projekt z konkursem i nagrodą!

Drukuj Kategorie: Autor: Gosia

I stało się. Całkiem niedawno minęły 3 lata od kiedy prowadzę bloga PureStyle.pl. Przez ten czas napisałam prawie 200 artykułów i oddałam ponad 150 komentarzy.

Przez te 3 lata zaszło w wiele zmian. W moim życiu i co za tym idzie – także na blogu. Ostatni rok pokazał mi jednak, że nie warto uparcie tkwić w czymś, co na początku wydawało nam się dobre, a przestało takim być po pewnym czasie. Zmiany są dobre. Zmiany są potrzebne. Dlatego nie boję się ich i staram się, aby blog był w jakiś sposób odzwierciedleniem mojego sposobu na życie.

Kilka miesięcy temu z głównego menu zniknęła kategoria STYL, a wszystkie artykuły które się w niej znajdywały przeniosłam do kategorii WIZERUNEK. O stylu ostatnimi czasu pisałam mało, za mało, aby miał on własną kategorię.

 

mmYoga

Obecnie jako że w tym roku ukończyłam kurs nauczyciela jogi i postanowiłam zająć się tym zawodowo, zastanawiam się nad wprowadzeniem kategorii związanej właśnie z jogą i ajurwedą, która zawierała by artykuły z zakresu pracy z ciałem, odżywianiem zgodnym z zasadami ajurwedy, sposobem życia i myślenia zgodnego z tą filozofią. Co o tym myślicie? Jak byście nazwali taką kategorię?
Joga odegrała w moim życiu ogromną rolą. Mam z nią styczność praktycznie cały czas. Nie rozstaję się z moją matą na dłużej niż 48 godzin. Zwracam uwagę na to co jem i czego potrzebuje moje ciało. Słucham siebie. Zwracam uwagę na innych. Słucham ich. I widzę różnicę w sobie i w innych, kiedy postępuje zgodnie ze swoim sercem i wartościami. Jak mogłabym się z Wami tym nie dzielić? :-)

I tutaj właśnie przyszła pora na nowy projekt, o którym wspomniałam w tytule tego wpisu. W tym tygodniu rusza moja nowa strona (na razie tylko na facebooku, niebawem strona www). Mój autorski projekt, który jest dla mnie niezwykle ważny, bo jest spełnieniem moich marzeń.

Małgorzata Mostowska Yoga, czyli w skrócie mmYoga to strona, dzięki której chciałabym dotrzeć do możliwie szerokiego grona odbiorców, aby dawać im inspirację, motywację i nadzieję. Bo nadzieja bynajmniej nie jest matką głupich.

 

Konkurs z nagrodą

Jeśli zaglądasz na tego bloga i uważasz, że jego treści są wartościowe, mmYoga również powinno przypaść Ci do gustu. Dlatego proszę Cię o wsparcie i serdecznie zapraszam do polubienia i śledzenia mnie:
mmYoga na facebook’u oraz mmyoga.pl na instagram’ie

 

Dziękując Ci za wsparcie, przygotowałam konkurs… związany z jogą, a jakże inaczej! Do wygrania indywidualna sesja jogi ze mną, w warszawskim parku, na trawce, wśród śpiewu ptaków i oczyszczającego powietrza. Wystarczy, że odpowiesz na pytanie: jak powinna wyglądać/co powinna dawać idealna sesja jogi? I prześlesz odpowiedź do końca tego tygodnia (tj. do 23go sierpnia włącznie) na adres: gosia@purestyle.pl lub poprzez formularz na stronie.

Mile widziane osoby już praktykujące oraz te, które nigdy jeszcze nie próbowały jogi.
Czekam na Wasze maile i do zobaczenia na macie! :-)

 

Na koniec to, co Wam obiecałam w tytule! Najciekawsze wpisy, czyli Top 7 ostatniego roku:

 

Jak w dwie minuty obniżyć poziom stresu i zyskać pewność siebie?

9 ulubionych cytatów motywacyjnych, które zmieniły moje życie

Jak być szczęśliwym? 7 sposobów, aby już dziś rozpocząć praktykę wdzięczności

10 rzeczy, za które nigdy nie powinieneś przepraszać

Jak spełniać marzenia? 7 kroków do urzeczywistnienia Twoich marzeń

5 trendów żywieniowych, o których myślisz, że są zdrowe, a tak naprawdę powinieneś ich unikać

5 powodów, dla których warto wcześniej wstawać oraz jak zacząć?

 

A który artykuł Tobie najbardziej utkwił w pamięci?

Kup licencję

Podobne wpisy