O blogu

Kiedy ostatnio miałeś chwilę tylko dla siebie? Kiedy ostatnio wykorzystałeś ten czas tylko dla siebie? Kiedy ostatnio usiadłeś w spokoju i zapytałeś „jak się czuję?”, „Co teraz czuję?”, „Jaki jest mój stan emocjonalny?”.

Poprzez treści umieszczane na blogu chcę zachęcić Cię do spojrzenia na swoje życie częściej niż robiłeś to do tej pory. Chcę zachęcić Cię do zatrzymania się w obecnej chwili i docenienia tego, co jest TERAZ. Chcę zachęcić Cię do zadbania o siebie. Zadbania o swoją duszę, psychikę oraz ciało. Do stworzenia cudownej równowagi, dzięki której poczujesz prawdziwe szczęście i spokój.

Którą kategorię wybrać?

Artykuły z działu Zdrowe odżywianie naprowadzą Cię na ścieżkę lekkości, witalności i zdrowia. Dowiesz się co warto jeść, a czego lepiej unikać oraz poznasz najważniejsze zasady zdrowego odżywiania.

Wpisy z zakresu aktywności fizycznej pomogą Ci zrozumieć dlaczego warto zadbać o swoje ciało. Dodatkowo poznasz techniki motywacyjne, dzięki którym wzrośnie Twoje zaangażowanie. Korzyści płynące z ruchu są nieocenione. Na blogu opowiadam przede wszystkim o jodze i bieganiu, bo sama się tym zajmuję.

Artykuły z kategorii Postęp mają za zadanie przekazać Ci wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym, aby poprawić jakość swojego myślenia, jakość relacji z innymi oraz jakość swojego życia.

Teksty z działu Psychologia opowiadają o trudnej sztuce życia i o tym, jak sobie radzić z niechcianymi przeżyciami, emocjami i stanami, takimi jak stres czy brak samoakceptacji. Dodatkowo znajdziesz tutaj wiele tekstów poruszających tematykę szczęścia, bo kto z nas nie chce być szczęśliwym?

Recenzje to zbiór książek, które ostatnio czytałam i które polecam.

Kategoria Wizerunek z kolei to teksty uzupełniające, którymi chcę zwrócić Twoją uwagę na zagadnienie tego, co sobą prezentujesz. Komunikacja niewerbalna, strój czy fryzura potrafią wiele o Tobie powiedzieć. Wiedza taka jest niezwykle potrzebna w kwestii budowania swojego wizerunku, czyli tego, jak chcesz być postrzegany przez innych.

Złotą zasadą wszystkich wpisów pojawiających się na blogu jest UMIARKOWANIE. Nie możesz być najlepszy we wszystkim, nie możesz być wszędzie i nie możesz mieć wszystkiego. Odnajdź drogę do szczęścia w równowadze pomiędzy dbałością o ciało, rozwój, zdrowie, umysł i duszę, a zobaczysz, że szczęście jest tuż za rogiem.

Dlaczego PureStyle?

Dlaczego Pure? Bo jest to słowo, które oddaje moją naturę, a zatem wszystko co znajdziesz na tym blogu: czystość, porządek, harmonię, przejrzystość. Style, bo chcę szerzyć taki styl życia, gdyż daje on satysfakcję, poczucie szczęścia, jasność i spokój.

Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie.

M.K. Gandhi