4 urodziny PureStyle.pl! Statystyki oraz 5 najczęściej czytanych artykułów ostatniego roku!

Drukuj Kategorie: Autor: Gosia

WITAJCIE MOI DRODZY!

Całkiem niedawno minęły 4 lata, od momentu gdy postanowiłam opublikować pierwszy post. Dla zainteresowanych, pierwszy artykuł, który pojawił się na PureStyle.pl dotyczył podstaw kreowania wizerunku, a jeśli treść Wam gdzieś umknęła, link do niego znajdziecie tutaj.

Zapewne domyślacie się, że gdyby nie Wy, to dzisiaj nie pisałabym tego artykułu. I bynajmniej nie mam zamiaru Wam dzisiaj schlebiać, oj nie. Zdecydowanie za mało udzielacie się pod postami! Widzę przecież, że wchodzicie, że czytacie, że pozostajecie na stronie na jakiś czas, ale śladu po sobie zbyt często nie zostawiacie. Czasem zastanawiam się co jest tego powodem. Jeśli należysz do tych mniej aktywnych osób, będę bardzo wdzięczna, jeśli dasz mi znać w komentarzach poniżej! Jestem bardzo ciekawa!

Dobrze, wystarczy już tych żali i biadoleń, bo dzisiaj mam dla Was kilka interesujących danych (a przynajmniej interesujących dla mnie), dotyczących Was, czyli odwiedzających PureStyle.pl. Dodatkowo, pomyślałam, że opisy wzbogacę zdjęciami z analiz. Zaczniemy od lokalizacji.

 

Odwiedziliście mnie z dokładnie 120 krajów, a Polska – naturalnie – przoduje w tym rankingu. Zaraz za nią uplasowały się: Wielka Brytania, Niemcy, Stany Zjednoczone i Holandia.

PureStyle.pl statystyki

Najczęściej odwiedzaliście mnie z województwa mazowieckiego, zaraz za nim województwo śląskie i małopolskiego. Najmniej było Was z województwa opolskiego.

Analiza PureStyle.pl

Jeżeli zaś chodzi o to, z jakich miast najczęściej zaglądaliście to zapewne jak się domyślacie, na pierwszy rzut wybija się Warszawa, następnie: Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk i Katowice.

Z kolei za granicami naszej pięknej Polski, najwięcej było Was z: Londynu, Birmingham i Spalding (Wielka Brytania); Berlina, Hamburga i Monachium (Niemcy); Nowego Jorku, Chicago i Bostonu (Stany Zjednoczone); Amsterdamu, Rotterdamu i Hagi (Holandia).

Jeżeli zaś chodzi o dane demograficzne to zdecydowanie wygrywają tutaj Panie z 70% wynikiem, pozostałe 30% osób, które odwiedzają bloga przypada na mężczyzn. Przodują dość młode grupy, bo ponad 30% czytelników oscyluje w granicach 18-24 lat, kolejne 33% przypada na 25-34 lata.

PureStyle.pl dane demograficzne

Najczęściej czytane artykuły ostatniego roku:

Jak się porządnie wyspać i zregenerować organizm – 9 sposobów na zdrowszy i głębszy sen

Rzeczy, które robię codziennie, aby wyeliminować stres z mojego życia

Jak przestać przejmować się opinią innych i zacząć żyć swobodnie

Jak osiągnąć zdrowie i piękne ciało? 5 kluczowych zasad do wprowadzenia od zaraz

Jak zmotywować się do porannych ćwiczeń? 6 trików, które pomogły mi stać się porannym sportowcem

 

Dziękuję wszystkim, którzy polecili mojego bloga, a w szczególności Life Managerce, dzięki której odnotowałam spory wzrost oglądalności :).

Kochani, na koniec mam dla Was niespodziankę! A kto z nas nie lubi niespodzianek? ;-)

Jak zapewne wiecie, (a może i nie, bo jestem podobno słabym marketingowcem), oprócz pisania bloga zajmuję się jeszcze czymś innym (naprawdę!). Na swój sposób na życie, jak i pracę, którą kocham wybrałam jogę. Nie trzeba być bardzo bystrym, aby dostrzec częste nawiązania w artykułach właśnie do filozofii jogi – zatem już wiesz, że to nie przypadkowe.

Tak się składa, że na 4-te urodziny PureStyle.pl, przypada rok działalności mmYoga. Z tej okazji uruchomiłam (a w zasadzie tylko wznowiłam, bo konto mam już kilka lat) kanał na YouTube, który mam zamiar, regularnie uzupełniać o pomocne i praktyczne zajęcia jogi! I to jest właśnie ta niespodzianka!

Bez wychodzenia z domu, będziesz mógł w dowolnym momencie dnia i nocy, odpalić zajęcia, na które akurat będziesz mieć ochotę. Póki co, na kanale znajduje się tylko jeden film, lecz będzie ich coraz więcej! Zajęcia, które będziesz mógł wykonywać, kiedy chcesz, gdzie chcesz i ile razy chcesz! To taka indywidualna praktyka w domu… Prezent ode mnie, dla Ciebie :). Bądź proszę wyrozumiały, ponieważ nie czuję się jeszcze całkiem swobodnie przed kamerą i mikrofonem ;-).

Już teraz zapraszam Cię serdecznie do spotkania ze mną na macie, podczas porannej sekwencji jogi.

Do zobaczenia!

Kup licencję

Podobne wpisy