Małgorzata Mostowska

Instruktor jogi, trener zdrowego stylu życia, coach, autorka bloga PureStyle.pl.

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Szkoły Coachingu w Warszawie. Umiejętności instruktora jogi zdobywała w Vinyasa Yoga School w Rishikesh w Indiach.

Swoim studentom towarzyszy w samodoskonaleniu na drodze osiągania wyznaczonych celów. Joga jest jej pasją. Praktykę rozpoczęła mając 20 lat – początkowo szukając drogi, która pomogłaby jej uporać się ze stresem. Później odkryła, że joga doskonale wpływa nie tylko na umysł, ale również na ciało.

To joga doprowadziła ją do momentu, w którym zaczęła bacznie przyglądać się swojej diecie. Początkowo z chęci poznania zdrowych nawyków żywieniowych, w końcu z ogromnej potrzeby dzielenia się bezcenną wiedzą, ukończyła studia o kierunku Psychodietetyka. Zgodnie za Hipokratesem uważa, że odpowiednia dieta może okazać się naszym najlepszym lekarstwem na przeróżne dolegliwości, z którymi zmaga się każdy człowiek.

W Indiach poznała tajniki kuchni aurwedyjskiej oraz podejścia do życia zgodnego z zasadami ajurwedy. Wiedzą tą, dzieli się pisząc artykuły na swoim blogu oraz ucząc swoich klientów jak prawdziwie i mądrze zadbać o siebie, nie rezygnując całkowicie ze swoich ulubionych przyzwyczajeń.

Coaching pozwala jej na wydobycie potencjału człowieka – praktycznie w każdej dziedzinie. Gosia specjalizuje się w zmianie niekorzystnych przekonań i przyzwyczajeń, przezwyciężaniu stresu i zahamowań, a także w uwalanianiu kreatywności i twórczości.

Pasjonuje się rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia. Wierzy, że dbanie o siebie poprzez odpowiednią dietę i specjalnie dobraną aktywność fizyczną to najlepsza inwestycja, której efektem jest zdrowe ciało, spokojny umysł i piękna dusza.