WYSTARCZAJĄCO DOBRA KSIĄŻKA

Drukuj Kategorie: Autor: Gosia

„Dotarła, nie mogę się oderwać, jest cudowna!”. „Niesamowicie kojąca i otulająca”. „Pięknie napisana i wydana, balsam dla mojej duszy”. „Mam wrażenie, że słucham i rozmawiam z kimś bliskim”. „Treść nie jest wystarczająco dobra! Sączący się z niej spokój i ciepło są ponad wystarczające!”. „Wciągnięta w jeden wieczór”.

To tylko kilka z Waszych opinii Wystarczająco Dobrej. Książka, która miała swoją premierę we wrześniu 2022 roku Opowiada o życiu z trzech perspektyw: kobiety, joginki i mamy. Jest jak ciepła kołderka, która utuli Cię w zimowy wieczór, uspokoi i nastroi.

To opowieść o kobiecie, która jest w nieustannej drodze. Drodze miłości do siebie, wdzięczności za to kim jest i poczucia, że nie jest w tym sama, bez względu na to jak trudne warunki szaleją dookoła. A czasem naprawdę nie jest lekko. Trudny poród, operacja ratująca życie, macierzyństwo, które okazało się nie mieć nic z instagramowych zdjęć i wpisów ważnych dla niej kobiet.

Joginka to pierwszy rozdział, bo wszystko od tego się zaczęło. Cała moja dotychczasowa droga rozwoju zaczęła się od pracy z ciałem. Pracy, która pozwoliła otworzyć się, zarówno fizycznie jak i psychicznie, na siebie jak i na innych. Praca, która pokazała kim jestem i kim mogę się stać, jeśli tylko będę w stanie w to uwierzyć.

Kobieta to rozdział drugi, bo droga do mojej kobiecości, która wciąż trwa, była kolejnym etapem rozwoju. Akceptacja i uszanowanie tego kim jestem, pozwoliło mi spojrzeć na swoje życie z perspektywy wrażliwej i jednocześnie silnej jednostki. Odkryć i odsłonić te cechy, które do tej pory skrywałam w obawie przed wyśmianiem.

Mama. To najświeższy i jednocześnie najtrudniejszy etap mojego życia. Wiele razy czułam, że nawaliłam, że to co robię nie ma sensu. A jednocześnie wiedziałam, że nie mogłam inaczej. Że ta droga, którą kroczę obecnie jest niesłychanie trudna i jednocześnie jestem za nią ogromnie wdzięczna.

Kochani i Kochane, jeśli nie macie jeszcze pomysłu na prezent, z serca zapraszam Was, abyście podarowały bliskiej osobie (nie tylko kobiecie, choć do kobiet głównie książka jest kierowana) Wystarczająco Dobrą.

To książka, która będzie blisko Was, która Was wysłucha, zrozumie i otuli…

To książka do której możecie wracać, przy śniadaniu, popołudniowej herbatce czy w łóżku, tuż przed snem.

To książka, po której możecie pisać.

To książka, która mam nadzieję, wprowadzi wiele ciepła, kojących refleksji i momentów, które powiedzą Wam, że jesteście wystarczająco dobre – takie jakie jesteście.

Książka w wersji papierowej jak i audiobook (czytany przeze mnie) są teraz w bardzo dobrej cenie.

Dziękuję za Wasze wsparcie i obecność 🙌🏻❤️

Kup licencję

Podobne wpisy