Bezpłatne konsultacje coachingowe i psychologiczne

Drukuj Kategorie: Autor: Gosia
Bezpłatne konsultacje coachingowe i psychologiczne

Dostaję od wielu z Was zapytania o coaching. Czasem są to pytania o samą istotę coachingu, a innym razem konkretne kwestie do rozwiązania. Często wtedy piszecie mi, że dzięki krótkiej wymianie myśli pomiędzy nami, zobaczyliście na nowo całą sytuację i jesteście na dobrej drodze do rozwiązania problemu. Jednak zdarzają się również problemy, które trudno jest pokonać w sposób mailowy. Wymagają szybkiej reakcji i bezpośredniego kontaktu. Czasem po prostu potrzebujecie porady psychologicznej a nie coachingowej. Dla wszystkich, którzy chcieliby poznać czym jest coaching lub psychoterapia, oraz skorzystać z bezpłatnej konsultacji, mam niespodziankę :).

W dniach 29 – 31 maja wraz z Magdą i Anią (które również będą na miejscu udzielać porad psychologicznych) zapraszamy na bezpłatne konsultacje coachingowe i psychologiczne, które odbędą się w Warszawie. Mile widziane zarówno osoby indywidualne jak i pary.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana lub jeśli jesteście zainteresowani bardzo prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty lub zapisanie się poprzez formularz na stronie: gabinetodyseja.pl.

Dołącz do wydarzenia na facebooku:

Bezpłatne konsultacje psychologiczne i coachingowe.

Do zobaczenia!

 

Kup licencję

Podobne wpisy

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.