ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Drukuj Kategorie: Autor: Gosia

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Witajcie moi drodzy!

Święta to prawdziwie magiczny czas w roku, w którym warto nieco zwolnić i oddać się refleksji nad przemijającym rokiem. To także czas… świętowania! I od razu, na wstępie chciałam Wam przypomnieć, aby na niektóre sprawy przymknąć oko ;).

Często piszę na blogu o zdrowym stylu życia, zdrowym odżywianiu, ale przecież to tylko 3 dni! :) Szczerze, ja sobie odpuszczam. Święta rządzą się swoimi prawami – przynajmniej u mnie. Ciekawe jak jest u Ciebie? Przechodząc do sedna…

 

Tradycyjnie, jak co roku, bez względu na to jakiego jesteś wyznania, chciałabym, za pomocą bloga, życzyć Tobie spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt przepełnionych magiczną, bajkową wręcz atmosferą. Świąt spędzonych w gronie bliskich Ci osób. Świąt, które ocieplą Twoje serce i otulą je miłością i przyjaźnią.

Świąt, w trakcie których odnajdziesz równowagę i wewnętrzny spokój. Świąt, w trakcie których po prostu poczujesz się dobrze!

Wyjątkowych chwil, dla Ciebie i Twoich bliskich.

Gosia

PS Jeśli przesadzisz z kapustką i innymi smakowitymi potrawami, na moim kanale na youtubie czeka na Ciebie filmik z jogą na… wzdęcia ;) Zapraszam!

Kup licencję

Podobne wpisy

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.