Życzenia świąteczne

Drukuj Kategorie: Autor: Gosia

Dla jednych Święta to magiczny czas pełen rodzinnych spotkań, świątecznych wypieków, domów pachnących choinką i specjalnych przygotowań do tego wyjątkowego okresu. Dla innych Święta to głównie czas pełen stresu, ogromnego pośpiechu i zakupowego szaleństwa. A jakie dla Ciebie będą te Święta?

Tradycyjnie, bez względu w co wierzysz, chcę życzyć Ci wspaniałego czasu spędzonego w gronie osób, którym ufasz i przy których czujesz się spełniony. Chcę życzyć Ci wyjątkowych rozmów, przy których czas przestaje się liczyć. Chcę życzyć Ci, abyś w te Święta, jak i w każdy kolejny dzień przeżywał coś wyjątkowego, coś co porusza Twoje serce. Chcę życzyć Ci, abyś był tu i teraz, zawsze i wszędzie.

 

życzenia świąteczne

Trafiłam na to zdjęcie zupełnie przypadkiem i od razu przykuło moja uwagę. Jest w nim cała istota tego, o czym często niestety zapominamy na świata. Skupiamy się na przygotowaniach tak bardzo, że zaczynamy pomijać rzeczy, które przede wszystkim powinny zagościć w tym wyjątkowym czasie. Celowo nie tłumaczę treści, ponieważ nie chcę zatracić sensu przekazu.

Pięknego czasu!

Kup licencję

Podobne wpisy

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.