Witam

Drukuj Kategorie: Autor: Gosia

Witam Cię na moim nowym blogu. To, że tu jesteś i teraz to czytasz jest dla mnie pewną informacją. Informacją o Tobie. To wiadomość, że intryguje Cię świat i Ty sam jako jego część. To znaczy, że masz potrzebę samodoskonalenia i odkrywania siebie.

PureStyle powstał z myślą o wszystkich tych, którzy cenią klasyczny i ponadczasowy styl, nie tylko modowy, ale właśnie życiowy. Blog będzie poświęcony tematyce kształtowania obrazu siebie, nie narzucając nic, a jedynie sygnalizując pewne zmiany. Znajdziesz tutaj porady nie tylko z zakresu mody i nienagannej prezencji, ale także odnajdziesz drogę do podnoszenia jakości własnego życia. Pomogę Ci w tym ja, Gosia :)

Małgorzata Mostowska I Samodoskonalenie i rozwoj osobisty

Blog ma za zadanie pokazać, jak bardzo zapominamy o tym, co w zasadzie powinno być dla nas najważniejsze – o nas. Bo wszystko się ze sobą łączy, kiedy dobrze się czujesz, dobrze wyglądasz i odwrotnie. Porady z zakresu poczucia stylu, poprawnej wymowy, zdrowego trybu życia, komunikacji niewerbalnej czy pozytywnego myślenia pomogą Ci odnaleźć nową drogę do szczęścia i poczucia własnego, niepowtarzalnego stylu.

Chcę, aby ten blog stał się dla Ciebie inspiracją do zmiany. Do zmiany nie tylko fizycznej, ale i może nawet przede wszystkim psychicznej. Powodzenia i zapraszam do śledzenia bloga.

Gosia

Kup licencję

Podobne wpisy

  Wygląda na to, że nie możemy zaproponować Ci innych podobnych wpisów :-(

 • retusz

  zainspirowała mnie twoja klasyczna forma przekazywania sugestii, styl jest szeroko rozumianym odzwierciedleniem samego siebie, osoby którą jesteś i którą chcesz być, cieszę się że piszesz tego bloga, ponieważ trudno jest zacząć wewnętrzną przemianę przewracając stos książek w bibliotece, tutaj jest mój pierwszy krok twój blog, pozdrawiam

 • Całkiem fajnie piszesz, Twój blog jest czytelny, ciekawy, będę tu zaglądał ;-)

 • Anna W.

  Gratuluję Ci kreatywności i poczucia estetyki. Blog jest przejrzysty, a informacje w nim zawarte są bardzo praktyczne. Jako modelka sprawdzasz się również znakomicie. Rozwijaj się dalej. Trzymam za Ciebie kciuki, Gosiu!

 • KSANDRA

  BLOG jest niestety słaby… co może oznaczać to że blog jest słaby?
  to, że zamieszczone na nim treści są niejakie… zbyt lapidarne w upiększane słowa… brak przekazu od siebie droga koleżanko…