Witam

Drukuj Kategorie: Autor: Gosia

Witam Cię na moim nowym blogu. To, że tu jesteś i teraz to czytasz jest dla mnie pewną informacją. Informacją o Tobie. To wiadomość, że intryguje Cię świat i Ty sam jako jego część. To znaczy, że masz potrzebę samodoskonalenia i odkrywania siebie.

PureStyle powstał z myślą o wszystkich tych, którzy cenią klasyczny i ponadczasowy styl, nie tylko modowy, ale właśnie życiowy. Blog będzie poświęcony tematyce kształtowania obrazu siebie, nie narzucając nic, a jedynie sygnalizując pewne zmiany. Znajdziesz tutaj porady nie tylko z zakresu mody i nienagannej prezencji, ale także odnajdziesz drogę do podnoszenia jakości własnego życia. Pomogę Ci w tym ja, Gosia :)

Małgorzata Mostowska I Samodoskonalenie i rozwoj osobisty

Blog ma za zadanie pokazać, jak bardzo zapominamy o tym, co w zasadzie powinno być dla nas najważniejsze – o nas. Bo wszystko się ze sobą łączy, kiedy dobrze się czujesz, dobrze wyglądasz i odwrotnie. Porady z zakresu poczucia stylu, poprawnej wymowy, zdrowego trybu życia, komunikacji niewerbalnej czy pozytywnego myślenia pomogą Ci odnaleźć nową drogę do szczęścia i poczucia własnego, niepowtarzalnego stylu.

Chcę, aby ten blog stał się dla Ciebie inspiracją do zmiany. Do zmiany nie tylko fizycznej, ale i może nawet przede wszystkim psychicznej. Powodzenia i zapraszam do śledzenia bloga.

Gosia

Kup licencję

Podobne wpisy

  Wygląda na to, że nie możemy zaproponować Ci innych podobnych wpisów :-(

4 komentarze to “Witam”

 1. retusz

  zainspirowała mnie twoja klasyczna forma przekazywania sugestii, styl jest szeroko rozumianym odzwierciedleniem samego siebie, osoby którą jesteś i którą chcesz być, cieszę się że piszesz tego bloga, ponieważ trudno jest zacząć wewnętrzną przemianę przewracając stos książek w bibliotece, tutaj jest mój pierwszy krok twój blog, pozdrawiam

 2. Anna W.

  Gratuluję Ci kreatywności i poczucia estetyki. Blog jest przejrzysty, a informacje w nim zawarte są bardzo praktyczne. Jako modelka sprawdzasz się również znakomicie. Rozwijaj się dalej. Trzymam za Ciebie kciuki, Gosiu!

 3. KSANDRA

  BLOG jest niestety słaby… co może oznaczać to że blog jest słaby?
  to, że zamieszczone na nim treści są niejakie… zbyt lapidarne w upiększane słowa… brak przekazu od siebie droga koleżanko…

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.